35. Jubileuszowe Posiedzenie Rady Programowej Miesięcznika „Rejent” odbyło się 16 maja 2026 r. na Zamku Królewskim w Niepołomicach.
Stowarzyszenie Notariuszy Rzeczypospolitej Polskiej, działające pod kierunkiem Prezes Zarządu Głównego not. Anny Dańko-Roesler, jest kluczową organizacją i wizytówką polskiego środowiska notarialnego. Od lat aktywnie i twórczo uczestniczy w debacie nad rozwojem prawa prywatnego, publicznego i praktyki notarialnej. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową, naukową i integracyjną, organizuje konferencje oraz wspiera rozwój zawodowy notariuszy.
Rada Programowa „Rejenta”: prof. UWM dr hab. Adam Bieranowski, prof. UJ dr hab. Paweł Blajer, not. Wojciech Fortuński, prof. dr hab. Józef Frąckowiak, prof. dr hab. Jacek Gołaczyński, prof. dr hab. Jacek Górecki, prof. dr hab. Marek Leśniak, prof. dr hab. Piotr Machnikowski, prof. dr hab. Elwira Marszałkowska-Krześ, prof. dr hab. Andrzej Mączyński, prof. dr hab. Adam Olejniczak, prof. dr hab. Aleksander Oleszko, prof. dr hab. Konrad Osajda, prof. dr hab. Maksymilian Pazdan, prof. dr hab. Jerzy Pisuliński, prof. dr hab. Wojciech Popiołek, prof. dr hab. Mirosław Stec, prof. UJ dr hab. Zygmunt Truszkiewicz, dr Bogusław Tymecki, dr Aneta Wilkowska-Płóciennik, not. Leszek Zabielski, prof. UW dr hab. Tadeusz Zembrzuski.
Miesięcznik Notariatu Polskiego „Rejent” – link
Stowarzyszenie Notariuszy RP – link
