W związku z zawieszeniem zajęć na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczynamy zajęcia z postępowania cywilnego online.

.

Zajęcia będą odbywały się przy wykorzystaniu programu Discord.

.

  • postępowanie cywilne – ćwiczenia (grupy nr 4 i 5) oraz pozostałe (w miarę możliwości technicznych)
  • postępowanie egzekucyjne – wykład specjalizacyjny
  • seminarium magisterskie – V rok

.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w zajęciach proszeni są o zarejestrowanie się i utworzenie konta – proszę o używanie imienia i nazwiska, natomiast w wypadku studentów z innych grup proszę ponadto wpisać inicjały osoby prowadzącej zajęcia w Państwa grupie np. „Jan Kowalski (AG)„. (osoby, które nie zrobią tego w powyższy sposób, nie uzyskają zaproszenia na serwer).

Następnie proszę o wysłanie do mnie „zaproszenia do znajomych” (wpisanie nazwy użytkownika – powyżej).

Osoby zatwierdzone dostaną zaproszenie na serwer „TZ WPiA UW” (wymagające akceptacji w ciągu 24 godzin), na którym będziemy się spotykać i wspólnie uczestniczyć w zajęciach „na żywo”. Zaproszenie, które trzeba przyjąć, wygląda w ten sposób:

.

Jak działa program?

W trakcie zajęć będziemy korzystać z kanału głosowego, czatu oraz streamingu (prezentacja multimedialna). Kanał jest aktywny non-stop. Terminy zajęć oraz przyjęte zasady podane w oddzielnej wiadomości – link.

.

Uczestnictwo w zajęciach polega na połączeniu się z kanałem głosowym „Postępowanie cywilne WPiA UW„, na którym będą prowadzone zarówno zajęcia ćwiczeniowe, jak i z postępowania egzekucyjnego.

(kanał „Seminarium WPiA UW” jest kanałem zamkniętym dla użytku seminarzystów przygotowujących prace magisterskie)

.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy.

.

program Discord do pobrania – link

Program darmowy, do zainstalowania na komputerze lub w telefonie – wykorzystuje technologię VoIP (Voice over Internet Protocol), zwaną popularnie „telefonią internetową”.

Kategorie: Aktualności